Mine põhisisu juurde

Filorga

Filorgast lähemalt

Prantsuse kaubamärk Filorga on vananemisvastase nahahoolduse ekspert. Selle ajalugu algas 1970. aastatel, kui dr Tordjman alustas naha vananemise uurimistöödega. Hiljem sai kaubamärk patendi oma tehnoloogiale NCTF® – ainulaadne lahendus, mis aeglustab protsessi ja parandab olemasolevad puudused.

 

Alguses valmistasid Filorga laborid nahahooldustooteid vaid professionaalseks kasutamiseks, näiteks puuviljahappega koorimistooted, mesoteraapiatooted või hüaluroonhappe-süstid, mis said esteetilise meditsiini ja dermatoloogia valdkonna asjatundjate seas ülipopulaarseks.

Filorga sai inspiratsiooni oma professionaalse tootesarja edust ja tõi 2007. aastal turule esimese kodukasutuseks mõeldud tootesarja. Medi-Cosmetique® tootevalik pakub mitteinvasiivset, kuid siiski väga tõhusat lahendust. Kreemi Filorga Time Filler või maski Filorga Meso Mask kodus kasutamise mõjusaid tulemusi näete ka ilma ilukliiniku külastamiseta. Filorga tooted kõrvaldavad kortsud, taastavad sära, tiheduse ja tugevuse ning annavad teile ilusa väljanägemisega perfektse naha ilma vananemismärkideta.

Kuva kogu tekst peida tekst