Mine põhisisu juurde

Guess

Guess kohta

Stiiline mood tilgakese provokatsiooniga, ikoonilised teksad ja võrgutavad lõhnad naistele ja meestele – see on Ameerika bränd Guess.

Brändi lugu sai alguse 1981. aastal, mil vennad Marcianod kolisid Prantsusmaalt Californiasse, et viia ellu enda Ameerika unistus. Nad said kuulsaks oma teksade disainiga ja Guess sai nooruslikkuse, seiklushimu ja seksika elustiili sümboliks. Nende ikooniline reklaamikampaania muutis nende nime kuulsaks ja tänapäeval on see bränd kujunenud lausa rahvusvaheliseks impeeriumiks – ja seda mitte ainult teksade maailmas.

Esimene Guessi lõhn ilmus 1990. aastal ja sellest ajast on Guess välja tulnud mitmete lõhnadega nii meestele kui naistele, et igaüks leiaks endale sobiva. Proovige näiteks naiselikku Guess by Marciano Eau de Parfum´i, mis pakatab puuviljastest ja lillelistest toonidest, Guess Seductive´i, mida kirjeldavad samuti puuvilja ja lilletoonid, aga ka vanilje, pirn ja tsitrused, Guess Dare´i lilleliste ja puiduste toonidega või magusat ja nooruslikku Guess Girl´i. Meestele läheb peale vürtsikas Guess by Marciano for Men Eau de Toilette või idamaine Guess Seductive Homme. Sulle võib huvi pakkuda ka Guess 1981 Eau de Toilette – nii naiste kui ka meeste versioonis.

Kuva kogu tekst peida tekst