Pimsskivi

Filtreeri
Hinnavahemik

kuni

KINGITUSED JA PAKKUMISED

Pimsskivi jalgadele

Kasutage regulaarselt pimsskivi ja nautige täiuslikult siledaid ilma kareduseta jalgu. Pimsskivi jäme pind pehmendab nahka kandadel, küünarnukkidel ja muudel kohtadel, kus moodustub kõva nahk.

Kuidas kasutada pimsskivi?

  1. Alustage leotamist vees kohtades, kus leidub kõva nahka, et neid pehmendada.
  2. Kasta pimsskivi vette ja õrnalt hõõruge seda kõva nahaga piirkonnas, mille soovite eemaldada. Eelnevalt leotatud nahk tuleb kergesti maha, jättes ainult uue pehme naha. Te ei pea pimsskivi tugevasti alla vajutama - lihtsalt hõõruge seda õrnalt üle naha.
  3. Mõne aja pärast loputage nahka ja jätkake, kuni olete tulemustega rahul.
  4. Ärge unustage, et pimsskivi kulub kasutamise ajal, ja loputage seda kogu protsessi vältel.
  5. Lõpuks kuivatage nahk rätikuga ja kasutage jalakreemivõi näiteks kookosõli, et anda jalgade nahale niisutust ja püsivat pehmust.

Veendumaks, et teie pimsskivi kestab nii kaua kui võimalik, peate selle eest hästi hoolitsema. Hõõruge seda põhjalikult pärast iga kasutamist, näiteks puhta hambaharjaga, et vabaneda väikestest nahaosadest, mis on aukudesse kinni jäänud. Aeg-ajalt peaksite selle ka puhtaks keetma, et eemaldada püsiv mustus. Laske oma pimsskivil alati täielikult kuivada.

Pimsskivi materjalid

Valige oma eelistatud materjali põhjal õige pimsskivi. Looduslik pimsskivi on valmistatud vulkaanilisest mineraalist, tavaliselt vulkaanilisest klaasist, mis on väga poorne ja eemaldab kergesti surnud naha. Ka sünteetilised pimsskivid kipuvad olema hea kvaliteediga ning need jäljendavad nii loodusliku välimust kui ka omadusi.

Kuidas vabaneda kõvast nahast?

Lisaks pimsskividele saate kasutada ka tervet valikut tooteid ja tööriistu. Proovige näiteks jalgade koorijat mikrohelmestega, mis masseerivad ja pehmendavad teie nahka, koorivat jalakoorijat või elektrilist jalaviili, mis aitab teil kiiresti kõvast jalanahast vabaneda.