Mine põhisisu juurde

KINGIIDEED – KINKEKOMPLEKTID MEESTELE

Arvad, et mehed ei huvitu nahahooldusest ega lõhnadest? Võid üllatuda! Paljud mehed tegelikult naudivad oma välimuse eest hoolitsemist. Just seetõttu on meil valik luksuskinkekomplekte, mis kindlasti muljet avaldavad.

 

Habemeajamisjärgne kreem on klassikaline kingitus isale, kuid sellel aastal võiks ehk proovida midagi uut ja valida selle asemel habemeajamisvahu ja dušigeeli ilusasti pakendatud kinkekomplektis. Välisilme on väga oluline!

On tõsi, et paljudele meist valmistab raskusi abikaasadele ja poiss-sõpradele täiusliku kingituse valimine, kuigi see võib osutuda arvatust lihtsamaks. Vali kena ja teile mõlemale meeldiva sensuaalse lõhnaga lõhna kinkekomplekt!

Vennale või sõbrale kingituse otsimine on ehk natuke lihtsam, eelkõige siis, kui neil on lopsakas habe. Lihtsalt osta neile kvaliteetsete habemehooldustoodete kinkekomplekt. Habeme hooldamiseks mõeldud habemeõli, spetsiaalne seep ja hari aitavad muuta korrastamata habeme iluasjaks.

Kuidas on lood vanaisale kingituse leidmisega? Elusta vanad mälestused, ostes talle täiesti uue märgraseerimise komplekti!

Kuva kogu tekst peida tekst