Mine põhisisu juurde

Kookospähkli parfüüm

Kas unistate õrnast kookospähkli udust või troopilise paradiisi keskel olemise intensiivsest tundest - kookospähkli aroom viib teid alati tagasi nendesse õndsatesse suvepuhkuse hetkedesse.

 

Eksootiline kookospähkli lõhn tõstab teie meeleolu ja mõjub lõdvestavalt, kuid õrnad ja võrgutavad magusad noodid köidavad ka teid ümbritsevate inimeste tähelepanu.

Kookospähkli lõhna omadused:

Sädelev-magus lõhn vanilje alatooniga, mis loob väga ainulaadse eksootilise mulje.

Kuidas kookospähkli aroomi saadakse:

Kookospähkel on kookospalmi vili. Neid puid võib leida enamasti Aasias, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Vaikse ookeani piirkonnas. Õrnad essentsid saadakse kookospähkli viljaliha leotades ja järk-järgult aurustades, et hiljem neid parfümeerias ja aroomiteraapias kasutada. Parfüümiloojad kasutavad siiski ka sünteetilisi kookospähkli aroome, sest mõned looduslikud essentsid võivad töötlemise käigus oma lõhna kaotada, aga sünteetilised koostisosad tagavad, et teie lemmikparfüüm lõhnab jumalikult pikka aega.

Kookospähkli lõhn sobib imeliselt kokku jasmiini, puuviljanootide ja tuberoosiga. Leidke endale parim kombinatsioon ja ostke oma kookospähkli parfüüm juba täna!

Kuva kogu tekst peida tekst