Mine põhisisu juurde

Korloff

Korloff

Käegakatsutav luksus – Korloff on Prantsuse juveelifirma, mis valmistab luksuslikke ehteid, käekelli, mansetinööpe, sulepäid ja nišiparfüüme.

 

Juveelifirmal Korloff on märkimisväärne ajalugu, mis on seotud salapärase 200-karaadise musta teemandiga, mis on maailma suurim. Legendi kohaselt kuulus see erakordne kalliskivi vene Korlov-Sapožnikovide aadlisuguvõsale, kes andis seda enne 1917. aastal Venemaalt lahkumist ühelt põlvkonnalt teisele talismanina edasi.  Korloffi parfüümid muudavad oma julgete lõhnakompositsioonidega emotsioonid, mille kutsuvad esile kaubamärgi ehted, intensiivsemaks ja kauapüsivamaks. Need on luksuse, sensuaalsuse ja provokatsiooni kombinatsioon ning ennekõike on need viimse detailini läbi töötatud. 

Mainimist väärivad naiste parfüümveed Korloff Gold, Korloff Lady ja ikooniline Korloff Korlove. Ka mehed ei jää loomulikult millestki ilma. Avastage lõhnav aare tualettvee Korloff In White kujul või armuge parfüümvette Korloff Pour Homme. Anduge põnevatele lõhnakompositsioonidele ja hellitage end nende luksuslikke lõhnadega.

Kuva kogu tekst peida tekst