Mine põhisisu juurde

Loewe

Loewe kohta

LOEWE lõhnaõlid on kunstiteosed, mis sünnivad loodusest ja muutuvad nahale kantuna ajatuks. Hispaanias käsitööna valminud parfüümid on looduslikud, orgaanilised ja sisaldavad kontsentreeritud looduslikke õlisid.

LOEWE aroomide maailma loomeprotsess leiab aset Hispaanias, kus brändi lugu 1846. aastal ka alguse sai. 2013. aastal määrati üks oma põlvkonna juhtivaid moekunstnikke Jonathan Anderson LOEWE brändi loovjuhiks. Ta juhatas sisse uue, julge peatüki moemaja ajaloos, mis keskendub käsitööle ja elust pulbitsevalt Hispaania elustiilile ning suhtub moesse intellektuaalse, kuid mängulise naudinguga.

LOEWE 001 on esimene parfüüm, mille Jonathan koostöös meie parfümeeri ehk „nina“ Nuria Cruellesiga välja töötas. See loov, nüansirikas bukett väljendab värskust, mitmekesisust ja elujõudu, mille ta moemajja tõi.

Tutvuge lähemalt LOEWE parfüümikollektsiooniga ja proovige selle populaarseimaid lõhnu, nagu LOEWE Solo värskendavate tsitrusenootidega meesteparfüüm, LOEWE Solo Cedro puise hõnguga meeste tualettvesi või LOEWE 7 Anonimo parfüümvesi, mis koosneb joovastavatest viiruki- ja nahanootidest. Avastage ka naistelõhnu, näiteks LOEWE Aura ja peibutavate puidunootidega LOEWE 001.

Kuva kogu tekst peida tekst