Mine põhisisu juurde

Lõhnapulgad

Täitke kodu või kontor oma lemmiklõhnaga ja nautige põgusat puhkust igapäevaelu stressist. Viirukipulgad loovad suurepärase atmosfääri, hellitavad meie vaimu ja kaunistavad iga tuba. Ostke luksuslikke viirukipulki tootjatelt nagu Smells like Spells ja Ashleigh & Burwood London!

 

Viirukipulkade head omadused

Viirukipulki kasutatakse aroomiteraapias erinevate lõhnade abil stressi ja väsimuse vastu võitlemiseks. Samuti on neil desinfitseeriv toime. Saidilt notino.ee leiate aroome, mis aitavad keskenduda, loovad romantilise tunde või täidavad kodu turvatundega. Millised valite teie?

Viirukipulkade kasutamine on imelihtne!

Süüdake viirukipulga tipp, puhuge leek ära ja laske sel hõõguda. Asetage see stabiilsel pinnal asuvasse viirukihoidjasse. Ettevaatust tuuletõmbusega ja laste või lemmikloomadega, kes selle ümber võivad ajada.

Looduslike koduseks kasutamiseks mõeldud viirukipulkade mõju saate suurendada, kui loote täiuslikult lõõgastava nurga. Süüdake küünal, naalduge mugavale padjale, tõmmake üle põlvede soe pleed, tehke tass teed ja võtke käsile raamat, mida juba kaua olete lugeda tahtnud. Lühidalt öeldes – nautige hetke omaette!

Kuva kogu tekst peida tekst