Mine põhisisu juurde

Looduslik seep

Sünteetikat pole vaja! Kui eelistad, et sinu kosmeetikatoodetes ei oleks sünteesaineid, meeldib sulle kindlasti maheseep. Selle koostises on ainult kvaliteetsed looduslikud õlid, regenereerivad koostisained, ravimtaimede ekstraktid ja ka abrasiivsed komponendid.

 

Looduslik seep on äärmiselt õrn nahale, kuid samas ka loodushoidlik. Võid proovida looduslikku tahket seepi või vedelseepi, mida saab mitmeti kasutada. Olemas on ka looduslikke seepe mida akne korral kasutada. Need puhastavad aknele kalduva naha ideaalselt ja rahustavad võimaliku ärrituse.

Looduslik vedelseep

Vedelseepe saab kasutada nii vannitoas kui ka köögis. Vedelseepe on lihtne kasutada ning nendega saad kõrvaldada kätelt igasuguse rasva või lõhna. Nii sulle endale kui sinu külalistele meeldivad kindlasti teepuu, tsitruseliste viljade või hariliku aaloe lõhn.

Mõnede looduslike vedelseepidega võib ka juukseid ja peanahka pesta. Looduslik juuksepesuseep ei kuivata juukseid, vaid vastupidiselt pehmendab juukseid nii, et sa ei pea muretsema sügelemise ega ärrituse pärast. Paljud seebid jätavad ka oivalise lõhna.

Looduslik tahke seep

Isegi kui eelistad tahket seepi vedelale, on notino.ee sinu tagala kindlustanud. Looduslik tahke seep kestab tõesti kaua (umbes kaks kuud) ning sellega võib pesta käsi, nägu ja kogu keha.

Notino.ee müüb Le Petit Olivier, Weleda, L’Occitane'i ja teiste populaarsete looduskosmeetika markide looduslikke seepe, mis sobivad näo, käte ja keha pesemiseks. Leia neist parim juba täna.

Kuva kogu tekst peida tekst