Mine põhisisu juurde

L'Oréal Professionnel Serie Expert

Teie armastatud Serie Expert uues pakendis! 

Arendatud välja professionaalide poolt kõigi jaoks, kes armastavad professionaalset juuksehooldust. Kogenud teadlased on käsikäes maailma parimate juuksuritega loonud juuksehooldusvahendite sarja Serie Expert.

Nüüd veelgi professionaalsem, moodsam ja keskkonnasäästlikum.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair

Kas teie juuksed on kahjustunud ja kuivad ning te murrate pead selle üle, kuidas pakkuda neile kõike, millest nad puudust tunnevad?
Sari Serie Expert Absolut Repair juuste pinna koheseks uuendamiseks ja juuste taastamiseks sisaldab teraviljavalgu ja kuldse kinoa ekstrakte. Juuste kahjustatud pind muutub kohe ning juuksed on pehmed, läikivad ja puudutamisel kerged.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer

Kas soovite säilitada oma pikad juuksed, ent nende otsad on nõrgestatud ja hõrenenud?
Sel juhul sobib teile just Serie Expert Pro Longer. 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

Kas soovite, et teie uus värv ja meeldejääv balayage püsiks võimalikult kaua sama veatuna nagu salongi külastamise päeval?
Proovige kahefaasilist kodust hooldust vahenditega professionaalsest sarjast Serie Expert Metal Detox, mis tagab juuste stabiilse puhastamise ja kaitsmise metalliosakeste ladestumise eest pärast mis tahes värvimist, balayage‘i või helestamist. Nii säilitab see särava ja intensiivselt läikiva värvitooni. Metal Detox tagab ühtlasi värvile kaitse UV-kiirguse eest isegi kõige tundlikumate värvitoonide ja varjundite korral.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

Kas otsite sobivat hooldusvahendit oma blondidele juustele?
Sarja Serie Expert Blondifier tooted hoolitsevad teie blondide juuste värvi sära ja läike eest. 
Oma blondide juuste eest õigeks hoolitsemiseks on teil tarvis teada, millist välimust te soovite saavutada. Juuksuriga nõu pidades valite te värvi, balayage‘i või helestamise ning lepite kokku, kas te soovite pigem soojade või külmade varjunditega juukseid. Sellele peab vastama ka hilisem kodune juuksehooldus. 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color

Värvitud juuksed vajavad professionaalset hooldust, et säiliks nende läige, säravus ja sügavus ka keskosas ja otstes, kust värv kipub kõige kergemini välja uhtuma. Seda võib põhjustada kas ebapiisav hooldamine või juuste poorne tekstuur.