Mine põhisisu juurde

Moschino

Moschino kaubamärgist

Itaalia bränd Moschino on kuulsaks saanud oma mängulise, leidliku ja värvilise moeloominguga, millesse on pandud näpuotsatäis nalja ja provokatsiooni. Ja just sellised on ka Moschino parfüümid.

Brändi asutaja Franco Moschino on alati kunsti armastanud ning algselt oli tema unistus saada maalikunstnikuks. Et aga suuta õppemaksu tasuda, teenis ta lisaraha illustraatorina suurte moeajakirjade juures, kust ta 1971. aastal jõudis koostööni Gianni Versacega. Moest sai tema kirg ja 1983. aastal asutas ta oma kaubamärgi, mis on nüüdseks tuntud üle maailma. Moschino rõivaid kandsid muu hulgas sportlased Torino taliolümpiamängude avatseremoonial, Kylie Minogue oma tuuril Showgirl: The Greatest Hits ja Madonna kontserttuuri Sticky & Sweet Touri ajal.

Moschino esimene parfüüm – Moschino for Women – nägi ilmavalgust 1987. aastal. Selle mängulise kaubamärgi kõige populaarsemate lõhnade hulka kuuluvad naiste tualettvesi Moschino Funny!, Moschino I Love Love ja Moschino Fresh Couture oma naljakas puhastusvahendit meenutavas pudelis. Tähelepanu väärivad ka naiste lillelõhn Moschino Cheap & Chic ning Moschino Uomo? tualettvesi meestele.

Kuva kogu tekst peida tekst