Mine põhisisu juurde

Muinasjututegelased ja superkangelased

Kuidas lõhnavad tõelised superkangelased

See on ju ilmselge. Superkangelased pole mingid haisukotid! Hommikuti lõhnastavad nad end spetsiaalselt laste tundlikule nahale mõeldud tualettveega, et mitte mingisugune hais nende suuri seiklusi ära ei rikuks.

Valige esimene lõhn oma väikese kangelase või kangelanna jaoks. Nad rõõmustavad kindlasti, kui lõhnavad nagu nende armastatud muinasjututegelased!

Juuksed ja nahk kaunid nagu printsessil

Printsessid annavad alati oma parima, et nad näeksid igas olukorras hoolitsetud välja. Üks Elsa või Rapunzel kannab regulaarselt iga päev oma juuste eest hoolt. Ta peseb neid spetsiaalse muinasjutulise šampooniga ja nahka õrna dušigeeliga. Ta juuksed läigivad siis kaunilt, on hästi kammitavad ja nahk on katsudes pehme.

Tee oma väikesele printsessile rõõmu ning hoolitse tema juustele ja naha eest muinasjutuliselt!

Muinasjutuline varustus igaühele

Kas teadsite, et kui printsessid ja rüütlid õue, kooli, laagrisse või puhkusele lähevad, võtavad nad alati kaasa enda tootekomplekti, et midagi ei ununeks?

Hankige ka oma aardekesele muinasjutulist kosmeetikat täis kinkekomplekt, millega tal on lõbu laialt!

Ainulaadne superkangelase stiil

Kõik emad teavad, et väikeste superkangelaste jaoks on muinasjutu-aksessuaarid väga olulised. Kes siis ei tahaks ägedaid Käpapatrulli päikeseprille või näiteks nokamütsi Miki-Hiire endaga?

Vali oma pisikesele mõni stiilne aksessuaar ja luba tal mõneks ajaks tõeliseks superkangelaseks muutuda!