Mine põhisisu juurde

Olaplex

Koduhooldus

Saad enda juuste eest OLAPLEX´iga hoolitseda ka kodus. OLAPLEX koduhooldus koosneb toitvast juuksevärvi kaitsest OLAPLEX No.3, šampoonist OLAPLEX No.4 ja palsamist OLAPLEX No.5. Kõik need tooted koosnevad aktiivsest koostisosast OLAPLEX, mis saab ainsana uuesti üles ehitada disulfiidide ühendusi sinu juustes. Tulemuseks on tugevad, tervislikud, säravad juuksed, mis ei katke ja ei ole otsest katki.

Kuva kogu tekst peida tekst

Professionaalne hooldus

OLAPLEX juuksehooldus lubab vähendada juuste kahjustust keemilise hoolduse kaudu. OLAPLEX No. 1 Bond Multiplier ja OLAPLEX No.2 Bond Perfector võib lisada igasse keemilisse hooldusesse. Sa võid neid kasutada ka intensiivse hooldusena OLAPLEX Rebuild Treatment, mis lubab taastada juukseid 100%.
Professionaalne OLAPLEX sari on loodud juuksuritele. Nende toodete kasutamine vajab teadmisi juustehoolduse protseduurist, et saavutada soovitud tulemused.

Kuva kogu tekst peida tekst

Olaplex kohta

Olaplex on täielikult innovatiivne juuksehooldus, mis aitab ennetada kahjustusi juuste värvimisel. Me räägime unikaalsest keemilisest koostisest, mis mitmekordistab ja uuendab katkiseid disulfiidide ühendusi. Juuste värvimine ei ole kunagi olnud nii turvaline!

 

Olaplexi loojad on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, maailma juhtivad materjalide ja keemia eksperdid. Koos nad lõid keemilise koostisosa, mis uuendab katkiseid juukseühendusi ilma silikoonide ja mineraalideta keemilise töötlemise ajal aga ka pärast.

On turvaline öelda, et Olaplex astus juuksetööstusesse pikaks ajaks. Mitmed juuksesalongid, mis jälgivad toodete kvaliteeti ja pakuvad teenuseid kasutades just seda brändi.

Kuva kogu tekst peida tekst