Mine põhisisu juurde

Original & Mineral

Original & Mineral kohta

Ilu, mis on vastutustundlik ja säästab keskkonda, ohutu koostis, looduslikud ekstraktid, eeterlikud õlid ja mineraalained. Kõike seda kehastab kaubamärk Original & Mineral, millele pandi alus Austraalias soovist puhta juuksekosmeetika järele, mis ei sisaldaks liigseid keemilisi aineid. Soengu stiliseerimine ja juuste hooldamine on tänu sellele meeldiv elamus, millega ei kaasne agressiivsete ainete põhjustatud ärrituse või kahjustuse tekkimise ohtu.

Original & Minerali tooted on luksusliku ja loodusliku juuksekosmeetika ennenägematu kombinatsioon. Mõte ületada kuristik nende kahe maailma vahel tuli 2000. aastal Jose Bryce Smithil. Koos kolleegiga, kes kannatas kontaktdermatiidi all ning kellel ka luksustoodete koostises esinevad keemilised ühendid põhjustasid nahaärritust, avas ta Sydneys Austraalia esimese mahejuuksurisalongi. Nii alanud teekond juhtis nad samm-sammult oma toodete väljaarendamiseni, kuni 2010. aastal sai alguse suflaate, triklosaani ja muid kahjulikke aineid mitte sisaldav soengu stiliseerimiseks ja juuste hooldamiseks mõeldud sari O&M Method.

Säästva, ent igati toimiva ja tõhusa koostise tõttu on juuksekosmeetika Original & Mineral saanud lisaks Austraaliale populaarseks ka kogu ülejäänud maailmas. Eriti peetakse lugu selle kõrgest selliste Austraalia taimede ekstraktide sisaldusest nagu nelgipuu, banksia, teravalehine sandlipuu, Tasmaania päritolu pruunvetikad ja davidsoni ploom. Proovige teiegi O&M juuksepalsamit Project Sukuroi, mis silub suurepäraselt kuivi ja kahjustatud juukseid! Tõrksaid lokke taltsutab Original & Minerali stiliseerimiskreem Style Guru ning ülipopulaarne on ka Original & Minerali kuivšampoon Dry Queen.

Kuva kogu tekst peida tekst