Päike ja päevitus

Filtreeri
Hinnavahemik

kuni

Kaubamärk
Näita rohkem
Sugu / Vanuserühm
Soovitatud

Rohkem päikesekaitsest

Kaitse oma nahka ja saa ilus tervislik päevitus! Suure valiku päikesekaitsetooteid kõigile nahatüüpidele leiad saidilt notino.ee.

Meil on väga hea kvaliteediga päevitusvastaseid  kehapiimasid, õlisid ja pihusteid, mis on ette nähtud päikesekiirte ebasoovitava mõju eest kaitsmiseks päevitamise, ujumise ja sportimise ajal. Suurest valikust toodetest, mille SPF on 6 kuni 50+, leiab igaüks midagi. Meie spetsiaalsed näole mõeldud päevitusvastased tooted kaitsevad sinu õrna näonahka, samas kui laste päevitusvastased tooted kaitsevad sinu laste tundlikku nahka.

Pärast päevitamist rahustavad meie päevitusjärgsed tooted  sinu nahka suurepäraselt. Pantenooli sisaldavad jahutavad vahud ja kehapiimad kiirendavad naha taastumist ja niisutavad seda.

Kui kavatsed päevitada solaariumis, kasuta selleks otstarbeks ette nähtud tooteid. Solaariumikreemid tugevdavad sinu naha päevitust ja pikendavad selle püsivust. Kodus on mugav anda oma nahale sära meie pruunistuskreemide- ja puudritega. Pruuni jume tugevust saad lihtsalt kohandada, kandes toodet nahale sobivas koguses ja sobiva sagedusega.

Proovi  Piz Buini, Lancasteri, Shiseido, Sensai ja Clinique'i SPF-iga pruunistusõlisid ja -kreeme või Vita Liberata, St. Tropez  ja teisi pruunistustooteid. Naudi täiuslikku päevitust kogu aasta ringi.