Mine põhisisu juurde

Payot

Payot‘st lähemalt

Hakake oma ilu aktiivseks loojaks. Liituge inimestega, kes on Payot‘i tooteid oma igapäevastes ilurituaalides juba 100 aastat kasutanud, ja muutke see ainulaadseks kogemuseks. Bränd, mis rahuldab kliente igal eluetapil ja igat tüüpi naha korral. Nende edu võtmeks on autentsus ja usaldus.

Payot tugineb professionaalsete kosmeetikute kogemustele ja pakub tooteid, mida saate kasutada erinevate iluprotseduuride mõju tugevdamiseks enda kodus. Payot‘i ilu põhineb uusimatel teadusuuringutel ja uuenduslikel valemitel, kuid see pöörab tähelepanu ka sensoorsetele kogemustele. Sellepärast on Payot‘i nahahooldus kõige meeldivamate lõhnade, värvide ja tekstuuridega. Neile iseloomulikud ümmargused potid on aga austusavaldus naise kehavormile.

Selleks, et nahk muutuks imeliseks, võite proovida näiteks Payot‘i kronoaktiivset kreemide tootesarja Blue Techni Liss, mis kaitseb teie nahka suurepäraselt väliste elementide eest. Valik My Payot keskendub naha heledamaks muutmisele ja Payot CC kreem ühtlustab nahatooni.

Kuva kogu tekst peida tekst