Mine põhisisu juurde

Ralph Lauren

Kaubamärgist Ralph Lauren

Ikoonilised polosärgid, sportlik-elegantne mood ning esmaklassilised naiste ja meeste parfüümid. Kõike seda kehastab oma asutaja nime kandev Ameerika kaubamärk Ralph Lauren.

Ameerika moelooja Ralph Lauren sündis 1939. aastal New Yorgis. Lipse tootvas firmas töötamine innustas teda ise ettevõtjaks hakkama ning nii asutas ta 1967. aastal oma kaubamärgi, mis sai kuulsaks eelkõige oma esmaklassilise spordimoe sarjaga Ralph Lauren Polo. 1978. aastal nägid ilmavalgust esimesed Ralph Laureni parfüümid – Ralph Lauren Polo meestele ja Lauren naistele.

Nüüd on Ralph Laureni kontol juba mitukümmend naiste ja meeste parfüümi. Väga populaarne on ikoonilise hobuse seljas istuva polomängija logoga sari Polo, mille eesotsas on sellised parfüümid nagu Ralph Lauren Polo Blue, Ralph Lauren Polo Red või Ralph Lauren Polo Black. Mainimata ei saa jätta ka naistele mõeldud värske lillelõhnaga parfüümi Ralph by Ralph Lauren ja aromaatset meeste tualettvett Polo Sport Ralph Lauren, mis võidab teie südame õuna, mandariini ja piparmündi kütkestava kombinatsiooniga.

Kuva kogu tekst peida tekst