Mine põhisisu juurde

Sandlipuu parfüüm

Köitev idamaine sandlipuuõli lõhn on väga rikkalik ja sensuaalne, seda kasutatakse tavaliselt kosmeetikas, aroomiteraapias ja parfümeerias. India joogid peavad seda õli pühaks ja see on ka tänapäeval usukommete osa. Sandlipuuõli on kasutatud võimsa, stressi leevendava ja rahustava toime tõttu tuhandeid aastaid ja sellel usutakse olevat ka afrodisiaakumi omadusi.

Sandlipuu parfüümi salapärane soe puidune lõhn klammerdub teie naha külge ja püsib terve päeva, eriti külmadel talvepäevadel.

Sandlipuu essentsi lõhnaprofiil:

Rikkalik, aga samas delikaatne magusa puidu lõhn, mis lisab parfüümisegudele soojust ja sügavust. Sellel on eksootiline salapärane lõhn, mis sobib hästi teiste idamaiste parfüümide koostisosadega.

Sandlipuu lõhna valmistamine:

Sandlipuuõli saadakse Santalumi perekonna puudelt. Puu peab kasvama vähemalt 60 kuni 80 aastat - sellises vanuses saavutab puu kõige kõrgema õlisisalduse. Mida küpsem sandlipuu, seda tugevama lõhnaga eeterlikku õli ta toodab. Õli saadakse veeauruga destilleerimisel, mis ekstraheerub õli küpsetest juurtest.

Sandlipuu lõhn on võrgutavalt joovastav, rahustav ja meeleolu ühtlustav. Kombineerimine idamaiste või lillenootidega loob ideaalse kauapüsiva talvise parfüümi. Avastage sandlipuu parfüümide maailm veebilehel notino.ee!