Mine põhisisu juurde

SVR

SVR-st lähemalt

Prantsuse nahahooldus SVR dermatoloogilisest laborist on oma missiooniks võtnud kvaliteetsete toodete loomine, mis hoolitsevad õrnalt ka kõige tundlikuma naha eest.

 

SVR-i ajalugu sai alguse 1962. aastal, mil apteekerid Simone ja Robert Véret avasid enda dermatoloogilise laboratooriumi. Aja jooksul sai selle brändi omanikuks nende poeg ja hiljem nende pojapoeg, kes aitas väikesel perefirmal tõusta tõeliseks staariks dermokosmeetika alal.

Kõik nahahooldustooted on dermatoloogiliselt testitud ekspertide käe all tundlikul nahal. Tuhanded unikaalsed SVR nahahooldustooted on välja teeninud oma usalduse nii dermatoloogide kui ka õnnelike klientide poolt üle 45. riigis üle maailma. Isegi kui SVR bränd pidevalt laieneb, peavad nad lugu oma esialgsetest väärtustest – etniline lähenemine, usaldusväärsus ja suurepärane kvaliteet.

SVR-i portfoolio koosneb kehahooldusest ja nahahooldusest – populaarsest SVR Densitium seerumist kuni puhastusgeelidest ja meigieemaldajatest, välja tõhusa kreemini SVR Crème moisturiser.

Kuva kogu tekst peida tekst