Mine põhisisu juurde

Thayers

USAs* toonik number 1 värske, niisutatud ja särava näonaha saamiseks

Thayers

Väga kvaliteetne, looduslik ja pikkade traditsioonidega kaubamärk, millele on pandud alus juba 19. sajandi 40ndatel aastatel. Just nii võib iseloomustada Ameerika kaubamärki Thayers. Selle peamised tooted on toonikud, näospreid, kehapalsamid ja seebid – ühesõnaga, hooldav kosmeetika, mis hoolitseb suurepäraselt nii teie näonaha kui ka ihu eest. Muuhulgas kasutatakse selle toodetes poore ahendavat, toniseerivat ja antioksüdandina toimivat virgiinia nõiapuud, millest on saanud nii Thayersi toodete populaarne koostisosa kui ka põhjus, miks armastavad seda kaubamärki niivõrd paljud inimesed.

Nõiapuu ja teiste näonahale ning ihule kasulike taimede jõudu püüdis juba alates 1847. aastast allutada Henry Thayer. Ta õppis Bostonis meditsiini spetsialiseerumisega keemiale ning avas Cambridge’is Main ja Essex Streeti nurgal oma kaupluse Henry Thayer & Company. Ta müüs seal nii kodukeemiat kui ka näiteks meditsiinitarbeid sõjaväe jaoks Ameerika kodusõja ajal. Tema peamine eesmärk oli saavutada eriti suure kontsentratsiooniga looduslikke ekstrakte. Nii hakkas ta aja jooksul valmistama vedelaid ekstrakte – leotisi, tinktuure, kompressi tegemise vahendeid ja siirupeid.

Proovige ka Teie kuulsat Thayers Tonerit ja teisi tooteid, mida on rikastatud Thayersi Connecticutis asuvast perefarmist pärineva maheda nõiapuu ekstraktiga. Tootmine traditsioonilise destilleerimisvaba meetodiga tagab kosmeetikatoodetele äärmiselt suure poore ahendavate ja antioksüdandina toimivate parkainete sisalduse. Seetõttu soovitame Teil tutvuda näiteks nõiapuuga alkoholivaba toonikuga Thayers Witch Hazel Toner (Original). See taastab näonaha loomuliku tasakaalu, silub seda ja aitab vähendada laienenud poore.

Kuva kogu tekst peida tekst