Mine põhisisu juurde

theBalm

theBalm kohta

„Ilu 5 minutiga“ – see on Ameerika kaubamärgi theBalm moto, mis pakub kvaliteetseid kosmeetikatooteid unikaalse ja mängulise retrodisainiga. Nende intensiivsete värvide lai valik äratab teie sees kunstniku ja aitab teil luua täiusliku meigi, mis muudab teid lihtsalt vastupandamatuks.

TheBalmi asutas Marissa Shipman, kes ühel päeval sai aru, et tahab iga päev ärgata teadmisega, et talle meeldib see, mida ta teeb. Ja kuna ilu oli tema kinnisidee ja ta teadis kui raske on leida kosmeetikat, mis tema vajadustele ideaalselt vastaks, otsustas ta teha radikaalse sammu. 2004. aastal lahkus ta töölt, mõtles välja äriplaani ja palkas keemikud, kes aitasid tal uusi valemeid välja töötada. Niimoodi varsti loodi esimesed theBalmi tooted.

Tutvuge legendaarse theBalm Mary-Lou Manizeriga, mida saab kasutada nii esiletõstjana kui ka lauvärvina. Võite proovida lauvärvi, päikese- ja kontuurimispuudrit ka ühes tootes, mida tuntakse vaimuka nimega theBalm Bahama Mama või ikoonilist theBalm Hot Mama! põsepuna ja lauvärvi. Peaksime mainima ka theBalm Meet Matt(e) Trimony lauvärvipaletti ja põsepuna theBalm Balm Beach.

Kuva kogu tekst peida tekst