Mine põhisisu juurde

Uriage

Uriage‘ist lähemalt

Ainulaadne Uriage mineraalveeallikas Prantsuse Alpide südames avastati 2000 aastat tagasi. Selle allika vesi rändab 75 aastat läbi aluskivimite ja küllastub oma teel mineraalide ja mikroelementidega. Selle vee kasulikke, taastavaid omadusi on Uriage Dermatologial Laboratories‘ oma innovatiivsetes toodetes ära kasutanud juba 1992. aastast.

 

Uriage mineraalvesi mõjub rahustavalt teie näonahale ja ihule, ennetab selle kuivamist ja tugevdab naha kaitsekihti. Vesi pakendatakse allikasuudme juures, et selle looduslik tõhusus säiliks.

Uriage‘i nahahooldustooteid soovitavad tänu nende kasulikkusele kogu maailma dermatoloogid ja neil on hulgaliselt andunud fänne. See vesi on niivõrd populaarne, et Uriage Eau Thermale veetoodet müüakse iga 10 sekundi järel!

Mõned selle Prantsuse brändi populaarseimad tooted on Uriage‘i niisutav kätekreem Uriage Bariéderm, toitev Uriage Xémose ja Uriage Hyséac puhastav näovesi. Mainimist väärt on ka Uriage Age Protect noorendav tootesari, Uriage Roséliane tundlikule nahale mõeldud sari ning Uriage Bariésun päikesekaitsetooted. Unustatud ei ole ka lapsi – Uriage‘i lastetoodete hulgast leiate hulga dermatoloogiliselt testitud tooteid.

Proovige selle Alpide vee mõju ise. Teie nahk tänab teid!

Kuva kogu tekst peida tekst