Mine põhisisu juurde

Vita Liberata

Vita Liberata kohta

Kirg tervisliku päevituse vastu – sukeldu isepruunistavate toodete imelise maailma sisse. Vita Liberata ühendab nahahoolduse mõju koos isepruunistava hooldusega, sest bränd soovib aidata teie nahal nii imeilus välja näha kui ka puudutades imelisena tunda. Proovige Vita Liberata tooteid ja saate isegi kodus loomuliku välimusega päevituse saavutada ning tänu ainulaadsele Odor Remove™ tehnoloogiale täiesti lõhnavabalt.

Brändi toodete põhikoostisosadeks on looduslikud ja sertifitseeritud orgaanilised ekstraktid. Vita Liberata isepruunistav hooldus oli esimene, mis võttis kasutusele täiesti mürgivabad tooted ja ühendas seeläbi innovatsiooni koos eetilise looduslähenemisega. See on üks põhjusi, miks bränd on kogunud fänne isegi kuulsuste vahel üle terve maailma, alates Gwyneth Paltrow'st kuni Rita Ora ja Ellie Gouldingini.

Vita Liberata Fabulous toonitud isepruunistav kreem või vaht annavad nahale mitte ainult terve päevitutud välimuse, vaid tagavad ka sametise pehmuse ja püsiva niisutuse. Täiusliku väljanägemisega päevitust saate saavutada ka Vita Liberata isepruunistava spreiga – tootega, mis annab teie jalgadele mulje, nagu oleksite just rannapuhkuselt tagasi tulnud, isegi kui olete aastavahetuse peol. Innovatiivsed Vita Liberata Phenomal kiirkuivavad tooted võivad teile anda kauni päevituse kuni 3 nädalaks!

Kuva kogu tekst peida tekst