Mine põhisisu juurde

Agaripuu parfüüm

Tere tulemast Lähis-Ida aroomide maailma! Agaripuu parfüümid on magusad, täiuslikus tasakaalus ja salapärased. Nende joovastavad lõhnasegud sümboliseerivad unikaalsust ja luksust.

 

Agaripuu pärineb maailma kõige haruldasematest puudest, mis kasvavad kuni 300 aastat ja toodavad õlisid, millel on sügavam, kuni iidsete tsivilisatsioonide algusaegadesse ulatuv spirituaalne tähendus. Olles rohkemat kui lihtsalt parfümeeria koostisosa, on need õlid abiks religioossetes mõtisklustes ja meditatsioonides.

Agaripuu lõhnaomadused:

Agaripuu salapärane lõhn on väga rikkalik, sisaldades muskuse, viiruki, suitsu, püsivaid mõruda mee ja jahvatatud mündilehtede noote.

Kuidas agaripuu aroomi saadakse:

Lenduv eeterlik õli korjatakse haruldaselt akvilaarialt või kotkapuult. Kui puit nakatub parasiitse hallitusega, hakkab puu tootma meeldiva aroomiga kaitsvat vaiku. Seejärel saadakse vaigust veeauruga destilleerimisel haruldane ja kõrgelt hinnatud õli, millel lastakse vaatides laagerduda.

Agaripuud kutsutakse tihtipeale „vedelaks kullaks“, sest parima agaripuuõli hind ületab tegelikult kulla hinna. Alistuge sellele Lähis-Ida luksuslikule, loomalikule lõhnale ja avastage oma uus agaripuu parfüüm juba täna!

Ümbritsege end joovastava luksusega. Leidke oma agaripuuparfüüm veebilehelt Notino.ee!

Kuva kogu tekst peida tekst