Mine põhisisu juurde

Muskusparfüüm

Muskusel on imeline loomalik ja joovastav noot, mida kasutatakse tavaliselt peaaegu kõigis aroomikompositsioonides. Muskuse aroom on üks vanimaid parfüümide koostisosi ja see tasakaalustab parfüümi kompositsiooni ning lisab sellele õrna sensuaalselt sooja varjundi.

 

See aitab ka lõhna koostisosi fikseerida, võimaldades saadud aroomil teie nahal palju kauem püsida. Usutakse ka, et muskusaroomil on afrodisiaakumi võimekus. See on mahe lõhn, mis rahustab meelt ja leevendab stressi.

Muskusparfüümid lõhnavad jumalikult ja tunduvad kandes luksuslikud. Mahlakas lõhn jääb teie nahale püsima terveks päevaks.

Muskusaroomi lõhnaprofiil:

Igal muskusparfüümil on selle koostisosadega määratud iseloom, mis muudab iga aroomi ainulaadseks. Selle rikkalik, magus, soe ja puhas lõhn koos puudriste ja nahksete nootide varjundiga on aroomimaailma vallutanud. Muskusaroom sisaldub peaaegu igas lõhnakompositsioonis.

Muskusaroomi valmistamine:

Muskust koguti algselt isastelt muskushirvedelt. Muskusnäärme tugev lõhn meelitab ligi emaseid kaaslasi. Muskusnäärmetest on saanud maailma üks kallimaid loomseid saadusi ja hirved on alates 1979. aastast ohustatud liigina kaitse all. Seetõttu on tänapäeva parfüümides kasutatav muskus segu sünteetilistest ja taimse päritoluga materjalidest nagu harilik kikkaputk, muskuslill, ilus muskushibisk ja nii edasi.

Muskuse lõhn on loomalik ja annab idamaise tunde. Muskusaroomi lisati isegi mošeede krohvitud seintesse, et need õhkaksid imelist lõhna, kui päike mošeed soojendab.

Naiste ja meeste muskusparfüümid on vallutanud aroomimaailma. Muskuse lõhnast kiirgab elegantsi ja rafineeritust. Leidke endale parim muskusparfüüm ja kandke lõhna, mis oli kunagi kuningakodade ja kuningate privileeg!

Kuva kogu tekst peida tekst