Mine põhisisu juurde

Alfaparf Milano

Kaubamärgist Alfaparf Milano

Kui ilu käib käsikäes uue stiiliga – Alfaparf Milano on tõeliselt itaaliapäraselt elegantne professionaalne juuksekosmeetika. Positiivne energia, vaimustus ja perfektsionism on omane kõigele, mida kaubamärk loob. Nii on Alfaparfi tooted kogemuste, loovuse ja äravahetamatult itaallasliku maitse kombinatsioon.

 

Juuksed on nende kirg, kinnismõte ja usk. Alfaparfi juukseeksperdid ei võta ennast liiga tõsiselt, kuid suhtuvad tõsiselt oma töösse. Ning tänu sellele võivad nad tunda uhkust selle üle, et juba enam kui 35 aastat teevad nad kõik ise – alates retseptide loomisest kuni katsetamise ja tootmiseni välja. Ning kõike, mida nad juuste ilu kohta teavad, jagavad nad kirglikult ja innuga.

Tootesari Alfaparf Semi di Lino pakub teile lahenduse kuivade, sorgus või kahjustunud juuste ning ka määrdunud peanaha jaoks. Hoolduse tugisammas on Alfaparfi šampoon, mis valmistab teie kiharad edasiseks hooldamiseks ette. Kui aga soovite pakkuda oma juustele tõeliselt erakordset elamust, siis katsetage keratiinikompleksi sisaldavat kollektsiooni Alfaparf Keratin Therapy.

Kuva kogu tekst peida tekst