Mine põhisisu juurde

Aramis

Aramis kohta

Aramis perfumes | Aramis – klassikaline maskuliine lõhn. Aramis on klassikaline ulatus lõhnadest prestiiže kosmeetika brändi Estée Lauder poolt.

Aramis asutati 1964. aastal, Aramis oli esimene, kes pakkus pestiižeid habemeajamisjärgseid tooteid. Nüüd leiab nende tootevalikust suure eduga klassikuid ja stiilseid tänapäevaseid lõhnatooteid.

Bränd nimetati Alexandre Dumas´i Kolme Musketäri järgi ja Aramis, kõige elegantsem musketäridest, ei näeks selles mingisugust probleemi. Esimene Aramis´i habemeajamisjärgne toode – Aramis Aramis for Men – saavutas armastatud klassiku tiitli ja seda müüakse veel tänapäevanigi tänu oma ajatule loomusele. See lõhn on meestele, kes peavad lugu traditsioonidest ja klassikast, kompositsioon koosneb mehelikest puidustest, teravatest toonidest ja on üks vähestest praegustest lõhnadest, mida on kerge ära tunda ja seda tänu sellele intensiivsele naha aroomile.

Teised populaarsed Aramis´i lõhnad koosnevad Aramis Devin chypre aroomist, Aramis 900 puidusest, chypre aroomist ja Aramis Tuscany Per Uomo sõnajala lõhnast (fougère). Uuematest väärivad välja toomist Aramis Life, värske, tsitruse lõhn, seotud Andre Agassiga, legendaarse tennisistiga.

Täna, need ja teised Aramis lõhnad on ülemaailmselt müüdavad rohkem kui 130 riigis ja on siiani sümboliks klassikalisest mehest ja keerukusest. Silmapaistvad lõhnatooted disainerite Bernard Chant, Ilias Ermenidis, Claude Delville, Raymond Matts, Edouard Flechier, Yves Tanguy ja Jean-Claude Delville loomingust. Aramis lõhnatooteid on armastatud juba üle viiekümne aasta meeste poolt, kellele meeldib klassikalisus, prestiižikus ja mehisus.

Kuva kogu tekst peida tekst