Mine põhisisu juurde

Eisenberg

Eisenberg kohta

EISENBERG Paris on prantsuse luksusbränd nii naistele kui meestele. Kaubamärk esitleb valikut kõrgtehnoloogilisi eksperttooteid, mis hõlmavad naha- ja kehahooldust, jumestust, päikesekaitset ja ainulaadseid lummavate lõhnade kollektsioone.

José Eisenbergi loodud ja arendatud kaubamärgil EISENBERG Paris on ainulaadne taustalugu, millele lisanduvad asutaja suured kogemused ilu- ja kõrgtehnoloogiliste uuringute maailmas. Teadust ja loodust kokkusobitades avastas ja patenteeris maailmatasemel nahahoolduse ekspert EISENBERGi uurimistöös revolutsioonilise valemi TRIO-MOLECULAR® FORMULA, kus kolm molekuli toimivad sünergias naha taastamiseks, energia andmiseks ja hapnikuga varustamiseks. José Eisenberg tugines 15-aastase uurimistöö käigus bio-kosmeetiliste molekulide ensüümi, tsütokiini ja biostimuliini koosmõjule ja vananemisvastasele toimele. Nii naiste kui ka meeste vajaduste rahuldamiseks välja töötatud ülemaailmselt patenteeritud TRIO-MOLECULAR® FORMULA on eksklusiivne ainult EISENBERGile ja on iga EISENBERG Paris‘i nahahooldustoote keskmes.

José Eisenbergi loominguline anne ja kirg laieneb ka imeliste lõhnade ja kontseptsioonide, näiteks L’Art du Parfumi ja Ladina Oriental Collectioni koostisele. Seostades kunsti parfüümidega või abielludes kahe maailma ja kahe parfümeeriakunstiga, sisaldab tema looming laia valikut õrnu või võimsamaid lõhnu, mis on kapseldatud suurepärastesse, rafineeritud pudelitesse. EISENBERGi nahahooldus ja parfüümid on tuntud ja auhinnatud kogu maailmas.

Kuva kogu tekst peida tekst