Mine põhisisu juurde

Elie Saab

Elie Saab kohta

Elie Saabi parfüümid peidavad endas nüüdisaegse moemaailma atmosfääri ja Araabia maastike kütkestavat võlu. Ida ja lääne kultuuri elementide ühendamine on omane ka ainulaadse Liibanoni päritou moelooja loomingule, kelle nime kaubamärk kannab.

Elie Saab avastas endas armastuse moe vastu juba varases nooruses ning oma esimese butiigi avas ta kõigest 18-aastasena. Edu saabus järk-järgult, suure läbimurde ja ülemaailmse tuntuseni jõudis ta aga 2002. aastal, kui näitleja Halle Berry kõndis tema töökojast pärit veinpunases kleidis mööda punast vaipa Oscarit vastu võtma. Sellest ajast peale on Elie Saabi kliente kandnud palju teisedki kuulsused, kelle hulgas on ka Angelina Jolie ja Taylor Swift.

Esimese butiigi avamisest oli möödunud peaaegu 10 aastat, enne kui Elie Saabi kaubamärk hakkas ka parfüümimaailmas tuntust koguma. Juba esimene lõhn, lihtsa nimega Elie Saab Le Parfum, muutus otsekohe kogu maailma naiste lemmikuks. Iga järgmine pärast seda esitletud Elie Saabi parfüüm kajastab endas selle kõrgmoe liidrite hulka kuuluva kaubamärgi luksuslikku loomingut. Avastage ka teie igas Elie Saabi parfüümis peituv naiselikkus, elegants ja sensuaalsus.

Kuva kogu tekst peida tekst