Mine põhisisu juurde

Jaguar

Kohta Jaguar

Jaguari meestelõhnad on nagu nende autod – ainulaadsed, dünaamilised ja mehelikud. Ja on ütlematagi selge, et neil on sama täpne ja ajatu disain, mida me kõik seostame selle kaubamärgiga.

Jaguari esimest luksusautot valmistati 1935. aastal Suurbritannias, Swallow Sidecars Company sildi all, mille asutasid Sir William Lyons ja William Walmsley 1922. aastal. Oma alguse firma sai nagu mootorrataste külgkorve tootja. Pärast Teist maailmasõda nimetati kaubamärk ümber Jaguar Cars Limitediks.

Jaguari esimene aroom, nimega Jaguar for Men, ilmus 1988. aastal. See sisaldas basiiliku, vürtside ja sooja metsa aromaatseid noote ning kohe sellest sai täiuslik aksessuaar kõigile luksusautode entusiastidele. Aastate jooksul lisandusid sellele ka teised karismaatilised lõhnad – nagu aromaatne Jaguar Pace tualettvesi rosmariini ja pipraga, idamaine Jaguar Classic värskete tsitruseliste ja vürtside nootidega, aromaatne Jaguar Classic Gold puuviljaste ja puiduste nootidega või idamaine puitunud Jaguar Vision, mis võlub teid ananassi, õuna ja sandlipuu nootidega.

Kuva kogu tekst peida tekst