Mine põhisisu juurde

Koensüüm Q10

Koensüüm Q10, mida vahel kutsutakse Q-vitamiiniks, on helekollane maitsetu ja lõhnatu aine. See mittemidagiütlev koostisaine sarnaneb vitamiinidele ja aitab kaasa energiatootmisele meie rakkudes. Koensüüm Q10 esineb meie kehas loomulikult ning see toimib ka antioksüdandina ja kaitseb rakke enneaegse vananemise ja toksiinide eest. Sedavõrd kui saame vanemaks (juba alates 20. eluaastast), hakkab loomuliku koensüüm Q10 tootmine vähenema, ning seetõttu on keha vaja sellega varustada, et nahk ei kaotaks oma loomulikku elastsust ja nooruslikku väljanägemist.

 

Koensüüm Q10 omadused

Koensüüm Q10 on tugev antioksüdant ja see kaitseb rakke vaimse ja füüsilise pingutuse, stressi ja ebatervisliku eluviisi korral tekkivate vabade radikaalide mõju eest. See aitab säilitada naha õiget talitlemist ja kiiresti taastada kahjustatud rakud.

Koensüüm Q10 toime nahale

  • Hoiab ära kortsude teket ja võitleb naha enneaegse vananemise vastu.
  • Aitab taastada naharakke ning ergutab kollageeni ja elastiini tootmist nahas. Vähendab kortsude nähtavust igas vanuses inimestel.
  • Taastab naha elastsuse ja pinguse, aitab hoida nooruslikku välimust.
  • Kiirendab ekseemi ja põletiku paranemist, toetab naha õiget talitlemist.

Koensüüm Q10-ga ilutooted

Koensüüm Q10 sisaldus meie keha kudedes väheneb vanuse suurenedes kiiresti ja sellega piisav varustamine peab olema meie igapäevase nahahoolduse osaks. Sellegipoolest tuleb meeles pidada, et koensüüm Q10 sisaldavate toodete pikaaegne kasutamine võib aeglustada selle koensüümi tootmist inimkehas loomulikul teel ning seetõttu on oluline valida õiged tooted vastavalt oma vanusele ja naha seisundile.

Koensüüm Q10 sisaldavad nahaseerumid, maskid ja kreemid aitavad taastada nahka, ühtlustada jumet ning taastada selle värskuse ja sära. See koensüüm sobib kõigile nahatüüpidele ja seda talub hästi ka tundlik nahk, sest ainet esineb meie kehas loomulikul viisil.

Koensüüm Q10 on asendamatu nahahoolduses kasutatav aine ja sa pead kindlasti lisama oma hooldustoodete hulka mõned tooted Q10-ga. Notino.ee saidilt leiad suurel hulgal tooteid, mis hoolitsevad õrnalt sinu jume ja kogu keha eest olenemata sellest, kas alles alustad kortsudevastase hooldusega või juba kasutad küpsele nahale mõeldud tooteid.

Kuva kogu tekst peida tekst