Mine põhisisu juurde

Kohv

Kohviube korjatakse Aafrikas kuni kaheksa meetri pikkuseks kasvavalt Coffea arabica ehk araabia kohvipuult. Iga kohvipuu vili sisaldab kahte-kolme rohelist kohviuba, millel ei ole märkimisväärset maitset ega lõhna. Kohvioad sisaldavad klorogeenhapet ja kofeiini – kahte ainet, mis toimivad antioksüdantidena. Tänu taastavale ja toitvale omadusele on kohvist saanud populaarne kosmeetiline koostisaine, mis võitleb tõhusalt tselluliidi ilmingutega, vähendab venitusarmide nähtavust ja parandab naha vereringet

 

Kohvi omadused

Kohv on üks kõige olulisemaid tarbekaupu ja sisaldab aktiivseid aineid, mis muudavad selle väga populaarseks kosmeetika koostisaineks. Kohvioad sisaldavad klorogeenhapet, mis võitleb vabade radikaalide mõju vastu, toitvat linoolhapet ja oleiinhapet ning olulisi mineraalaineid.

Kohvi kasulik toime nahale

  • Hoiab ära naha liigse kuivamise, toidab ja niisutab nahka.
  • Kirgastab nahka, parandab vereringet ja vähendab väsimuse märke.
  • Aitab taastada nahka ja hoida ära naha enneaegset vananemist, kaitseb nahka vabade radikaalide mõju eest.
  • Vähendab armide nähtavust ning võitleb tselluliidi ilmingute ja venitusarmidega.
  • Alandab paistetust ja mõjub imehästi tumedatele silmaalustele ja silmaalustele kottidele.

Kohvi kasulik toime juustele

  • Kohvis sisalduv kofeiin ergutab juuste kasvu ja vähendab juuste väljalangemist.
  • Aitab kaasa üldisele peanaha taastamisele, toidab ja niisutab juuksejuuri.
  • Hoiab ära peanaha

Kosmeetika kohviga

Kohvi sisaldavad kosmeetikatooted on väga populaarsed ja sobivad kõigile nahatüüpidele ning igas vanuses inimestele. Notino.ee müüb suures valikus tooteid, mis sisaldavad seda väga kasulikku ainet. Proovi näiteks probleemsele nahale mõeldud kohvimaski, niisutavat eeterlikku õli, ergutavat kohvilisandiga keha pesemisvahendit või kohviga kehakoorijat.

Näole ja kehale mõeldud kohviga nahakoorija aitab eemaldada ja lahustada surnud naharakud nahka kahjustamata. Nahk on pärast nahakoorija kasutamist hästi sile, toidetud ja kirgas. Terakestega koorija on intensiivsem kui nahakoorija. Selle abrasiivsed osakesed eemaldavad surnud naharakud mehaaniliselt, ergutavad tugevalt vereringet ja puhastavad nahka.

Avasta notino.ee saidilt kohviga tooted ning toida ja taasta oma nahka talvel või saa sile venitusarmide ja tselluliidita nahk suveks. Muuda oma nahk kohviga veelgi imelisemaks!

Kuva kogu tekst peida tekst