Mine põhisisu juurde

Kuld

Kulla toime nahale oli hästi tuntud juba Vana-Egiptuses, kus kulda seostati igavese nooruse ja elujõuga. Moodne kosmeetikatööstus avastas selle loodusliku koostisaine vähem kui sada aastat tagasi, kuid tänasel päeval peetakse seda luksusaineks, mis suudab taastada naha noorusliku välimuse ja tervise. Kosmeetikatooted sisaldavad tavaliselt kolloidkulda, mida saadakse demineraliseeritud vormis kulla mikroosakeste elektrolüüsil. 

 

Kulla omadused

Kullal on tugevad antioksüdatiivsed omadused ning see taastab kiiresti naha elastsuse ja kirkuse. Kullaga toodete korrapärane kasutamine parandab naha üldist seisundit.

Kulla toime nahale

  • Kaitseb nahka oksüdatiivsete protsesside eest ja toetab naha taastumist.
  • Parandab mikrotsirkulatsiooni ja aitab hapnikuga varustada naha ülemisi kihte.
  • Aitab puhastada nahka ja kiirendab toksiinide väljutamist.
  • Toimib kaitsekilbina kahjulike keskkonnategurite eest.
  • Hoiab naha täielikult niisutatud tänu omadusele siduda suurt hulka vett.
  • Tugevdab veresoonte seinu ja toetab kudede taastumist, et nahk muutuks uuesti pringiks ja elastseks.

Kosmeetika kullaga

Kosmeetikatooted sisaldavad tavaliselt kulda väikeste kullalehtedena – sageli on need mikroosakesed paljale silmale nähtamatud. Nahka imendub kuld kiiresti ja kergesti ning nahk saab kasu kõigist selle kasulikest omadustest. Pole vaja muretseda soovimatu läike või kuldse tooni pärast – su nahk muutub täiuslikult säravaks ilma kuldse läiketa.

Notino.ee müüb laias valikus kulda sisaldavaid tooteid, milledest paljud võivad saada sinu küpse naha hooldusrutiini osaks. Kullaga päevakreem, millel on SPF, toimib kaitsekilbina kahjulike välistegurite eest. Öiseks kasutamiseks mõeldud kullaga tooted taastavad ja toidavad nahka sel ajal, kui puhkad. Kullaga näomask on iga ilurutiini luksuslik algus.

Kullaga tooted ei tekita soovimatut kuldset läiget – need lihtsalt kingivad sulle ilusa ja kirka naha. Kullaga näomask, päevakreem või silmamask on nahahooldustooted, mis lisavad sinu iluhooldusele tõelist sära!

Kuva kogu tekst peida tekst