Mine põhisisu juurde

Michael Kors kohta

Michael Kors on üle maailma tunnustust leidnud moekunstnik. Tema nimega kaubamärk on luksuse, eksklusiivsuse ja kvaliteedi sünonüüm ning seda kannavad moeaksessuaarid, jalatsid, käekellad, ehted ja prillid. Ei puudu ka Michael Korsi parfüümid, mis on sama ajatud ja rafineeritud nagu kaubamärk isegi.

Michael Kors hakkas rõivaid kavandama juba 19-aastasena. Moekunstnik õppis New Yorgis ja töötas seejärel kuulsa moemaja Céline loovjuhina. Enda nime kandva kaubamärgi all hakkas ta loominguga tegelema juba 1981. aastal ning alates 2003. aastast on ta pühendunud ainult sellele. Tema loodud rõivaid on kandnud ka Michelle Obama, Kate Middleton, Angelina Jolie, Jennifer Lopez ja Nicole Kidman. Selle Ameerika kaubamärgi butiike võite leida kõigist maailma metropolidest, alates New Yorgist ja Pariisist kuni Dubaini välja.

Michael Korsi esimene lõhn nägi ilmavalgust 2001. aastal. Nüüd on kaubamärgi kontol juba mitukümmend koostöös maailma parfüümimeistritega loodud lõhna nii meestele kui ka naistele. Proovige näiteks gurmaanlikku idamaist lillelõhna Wonderlust, samuti lillelist parfüümvett Gorgeous! või sensuaalset daamidele mõeldud lõhna Sexy Amber. Michael Korsi valides lihtsalt ei saa eksida.

Kuva kogu tekst peida tekst