Mine põhisisu juurde

Orlane

Orlane kohta

Prantsusmaa “haute-cosmetique” Orlane Paris esindab kõrgeima kvaliteediga luksuslikku kosmeetikat, mis keskendub võitlusele naha vananemise vastu. Orlane Laboratories ühendab uusimad teaduslikud tulemused oma iluinstituutide kaudu omandatud oskusteabega. Tänu oma toodete erakordsele mõjule on Orlane'i kaubamärk leidnud miljoneid fänne kogu maailmas.

Iga koostisosa kogutakse ülima tähelepanu ja hoolega. Seejärel töödeldakse neid hoolikalt ja doseeritakse tõhusalt, et saavutada parimaid tulemusi. Brändi kontseptsioon põhineb naha potentsiaalil end parandada. Orlane nahahooldustoodete koostis on loodud taastama ja stimuleerima naha loomulikke mehhanisme, mis vananedes nõrgenevad.

Orlane kosmeetika pakub mitmeid tootevalikuid ka kõige nõudlikumale kliendile, kes otsib midagi oma nahale sobivat.Brändi portfell sisaldab tooteid erinevatele nahatüüpidele, sealhulgas ka kõige tundlikumale. Populaarsed on ka vananemisvastased kollektsioonid ja meigieemaldustooted. Samuti pole Orlane unustanud kehahooldust ega toitva toimega meiki. Viimane, kuid mitte vähem tähtis on see, et Orlane pakub ka suurepäraseid parfüüme.

Kuva kogu tekst peida tekst