Mine põhisisu juurde

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta kohta

Tähelepanu detailidelel, värviliselel ja naiselikulel disanil ning kvaliteedil on kirjeldavad omadused kuulsa disaneri Oscar de la Renta moel ja lõhnadel, kelle ajatu looming on alati naisi ennast paremini tundma pannud.

Oscar de la Renta sündis Dominikaani Vabariigis. 18. aastaselt lahkus ta Madridist, kus ta õppis joonistamist, kuid peagi leidis tee moeni. Ta alustas riiete disainimist kuulsas Hispaania moesalongis. 1960. aastal kolis ta New Yorki ja 1965. aastal alustas enda brändiga. Tema disainid said kiiresti populaarseks ja isegi mõne USA esileedi seas.

Oscar de la Renta lõhnad on sama unikaalsed nagu tema moedisainid. Ta on öelnud: “Parfüümi kandmine on luksus. See on enda läbi viimine ettekujutlusest.” Proovi näiteks naiselikku, lillelist Oscar de la Renta Bella Rosa, Oscar de la Renta Bella Blanca, Oscar de la Renta Volupté või the Oscar de la Renta Oscar lõhna. Meestele meeldib aromaatne Oscar de la Renta Gentleman Eau de Toilette või the Oscar de la Renta Pour Lui nahkja noodiga.

Kuva kogu tekst peida tekst