Mine põhisisu juurde

Vetiveeriaparfüüm

Kui otsite lõhna, mis on tuntud oma kasuliku ja stressi leevendava mõju poolest, olete jõudnud õigesse kohta. Vetiveeria lõhn võidab teie südame ja rahustab teie meelt.

 

Sellel „rahu õlil“ on pikk ja rikkalik ajalugu, mis algas iidses Indias, ning sellest ajast saati on usutud, et see aitab oma rahustavate ja lõdvestavate omadustega hajutada viha, hüsteeriat ja ärrituvust. Kuiv ja puidune vetiveeria essents on populaarne eriti nišiparfümeerias ning oma värskendava toime tõttu on see suurepäraseks kaaslaseks suvepäevadel.

Vetiveeria aroomi lõhnaprofiil:

Vetiveeria puidune maalähedus on selle teinud üheks parimaks idamaiseks essentsiks, mida parfümeeria on juba iidsetest aegadest tundnud. Selle suitsusus on mehelik, kuid samas soe, vürtsine ja roheline, mõruda šokolaadi ja imelise puiduse varjundiga. Haitil toodetud vetiveeriaõli köidab teid oma värskendava tsitrusevarjundiga.

Vetiveeria lõhna valmistamine:

Vetiveeria on troopiline rohi, mis on pärit Indiast ja Indoneesiast, kuid suur osa tänapäeval kasutatavat vetiveeriaõli pärineb peamiselt Haitilt. Õli ekstraheeritakse pikkadest võrgutaolistest juurtest, samas kui taime ülemist osa kasutatakse mitmeks muuks otstarbeks. Vetiveeriaõli lõhn paraneb vananedes, parim õli tehakse juurtest, mis on vanandatud 18-24 kuud. Õli tehakse kas veeauruga destilleerimise meetodil või molekulaardestillatsiooniga süsinikdioksiidi abil.

Vetiveeria aroom on iidsetest aegadest alates tuntud oma rahustava ja stressi leevendava toime tõttu ja selle salapärane idamaine aroom on saanud populaarseks koostisosaks nišiparfüümides. Selle soe puidune lõhn koos purustatud roheliste lehtede värskuse varjundiga muudab selle soojade suvepäevade parimaks kaaslaseks. On aeg leida oma rahu piisake veebilehel notino.ee. Katke end rahustava vetiveeriaparfüümiga juba täna!

Kuva kogu tekst peida tekst