Mine põhisisu juurde

Atelier Cologne

Atelier Cologne kohta

Prantsuse kaubamärk Atelier Cologne esitleb luksuslikke parfüüme, mis on valmistatud suure kontsentratsiooniga esmaklassiliste eeterlike õlide baasil. Selle mõlemale soole mõeldud parfüümid paeluvad teid nii imelise lõhna kui ka kvaliteetsest prantsuse klaasist stiilsete pudelitega, millele on lisatud käsitsi valmistatud nahast detailid.

Kaubamärgi Atelier Cologne taga on prantsuse-itaalia paar Christophe Cervasel ja Sylvie Ganter. Kui Christophe ja Sylvie New Yorgis armusid, avastasid nad peagi, et lisaks armastusele ühendab neid ka kirg legendaarse kölnivee Eau de Cologne vastu. Nad unistasid värske, elegantse ja hästi kantava parfüümi loomisest. 2009. aastal unistus täitus ja paar asutas oma parfüümimaja Atelier Cologne.

Kaubamärgi armastatuimate parfüümide hulka kuuluvad särtsakas apelsinilõhn Atelier Cologne Orange Sanguine, California mandariinide järgi lõhnav Atelier Cologne Clémentine California või siis lillenüanssidega idamaine lõhn Atelier Cologne Ambre Nue. Vaniljesõpru vaimustab Atelier Cologne Vanille Insensée, mitte ainult kuumadel suvepäevadel hindate aga tsitruselõhnalist parfüümi Atelier Cologne Cedrat Enivrant.

Kuva kogu tekst peida tekst