Mine põhisisu juurde

Elizabeth Arden

Elizabeth Ardenist lähemalt

Elizabeth Arden avas oma esimese ilusalongi New Yorgis 5. avenüül ajal, mil naised mitte ainult ei asutanud väga harva oma äri, vaid enamasti isegi ei kasutanud meiki. Nii pani legendaarne uuendaja ja ärinaine Ameerika kosmeetikatööstusele aluse rohkem kui sajand tagasi.

 

Arden rakendas esimeste seas kosmeetikatoodetes teaduslikke uuendusi ja pooldas terviklikku lähenemist ilule. Ta kutsus naisi nahka niisutama, vältima otsest päikesevalgust ja iga päev liikuma. Elizabeth Ardeni kaubamärgi filosoofia oli naha eest hoolitsemine, mitte selle katmine.

Oma visioonis kompromissitu Elizabeth Arden hoolitses selle eest, et tema tooted aitaksid naisi ja paljud neist muutusid kiiresti ikoonilisteks, näiteks 8-tunnine kreem Elizabeth Arden Eight Hour Cream, legendaarne parfüüm Elizabeth Arden Blue Grass või signatuuriline Elizabeth Ardeni julgelt punane huulepulk.

Elizabeth Ardeni tooted muudavad iga päev inimesed kogu maailmas kaunimaks ja enesekindlamaks ning ka Elizabeth Ardeni enda lugu on endiselt paljudele inspiratsiooniks.

Kuva kogu tekst peida tekst