Mine põhisisu juurde

Maison Margiela REPLICA

Maison Margiela kohta

Originaalsus, loomingulisus ja provokatsiooni puudutus – see on Prantsuse luksusbränd Maison Margiela (tuntud ka Maison Martin Margiela), tuntud oma ebatraditsiooniliste moetükkide, unikaalse REPLICA kollektsiooni ja eksimatute parfüümide poolest.

1988. aastal disainer Martin Margiela asutas Pariisis luksusliku moemaja, mis kandis tema nime. Teistest eristab Maison Margiela brändi selle ebatraditsiooniline lähenemine moele ja lõhnadele, mida nähakse kui tükike kunsti. 1994. aasta REPLICA kollektsioon on eriti imepärane, sest hõlmab riideid ja käsitööna tehtuid koopiaid erinevatest maailma paikadest. Igal sildil on kirjas materjal ja lugu selle originaalse tüki taga. 2012. aastal laienes see unikaalne kollektsioon veelgi ning sellest said osa ka luksuslikud lõhnad.

Kuidas lõhnavad mälestused? REPLICA kollektsiooni lõhnad, mis loodi koostöös maailma parimate parfürmeeriatega on vastuseks. Maison Margiela lõhnad loodi, et äratada meie kõige hinnalisemad mälestused. Hinga sisse ja lase aroomil end üle võtta.

Kuva kogu tekst peida tekst