Mine põhisisu juurde

Urban Decay

Urban Decay kohta

Urban Decay on justkui loodud kergelt provotseeriva ekstravagantse meigi tegemiseks. Selle California kaubamärgi taga on suur kosmeetika- ja spordisõber Wende Zomnir. Wende katsetab iga toodet oma lemmiktegevuste – lumelauasõidu, surfamise ja kuuma jooga – juures, et olla kindel Urban Decay meigivahendite püsimises ka kõige ekstreemsemate tingimuste juures.

Urban Decay lugu sai alguse 90. aastate keskel, kui luksuskosmeetika turul valitsesid roosa, punane ja beež. Just siis tuli välja hoopis vastupidist pakkuv kaubamärk, mis esitles linnaelu varjukülgedest inspireeritud toone selliste provokatiivsete nimedega nagu Roach (prussakas), Acid Rain (happevihm), Rust (rooste) või Oil Slick (naftalaik).

Kaubamärgi armastatuimate toodete hulgas on Urban Decay ikooniline neutraalsete toonidega meigipalett Naked, millega saate luua veatult loomuliku meigi, või veekindel meik Urban Decay All Nighter, mis püsib kogu öö. Ära tuleb märkida ka Urban Decay suure toonivalikuga huulepulgad Vice Lipstic või maksimaalselt silmatorkavate ripsmete saavutamiseks mõeldud ripsmetušš Urban Decay Perversion.

Kuva kogu tekst peida tekst