Mine põhisisu juurde

Ziaja

Ziaja kohta

Selge ja aus sõnum algusest peale – Ziaja ilu on pakkunud oma klientidele tippkvaliteediga ja taskukohaseid tooteid alates 1989. aastast. Öelge tuhmile, kuivale või lõtvunud nahale hüvasti, ärge muretsege oma kahjustatud juuste pärast ja avastage lihtsus.

Poola kaubamärgi Ziaja asutasid Aleksandra ja Zenon Ziaja, proviisoripaar, kes otsustasid hakata tootma looduslike koostisosadega tooteid. Nende esimene looming oli oliivikreem, mis on sellest ajast saadik populaarne olnud. Ziaja beauty pakub teie nahale ja juustele alati intensiivset niisutust ja hooldust tänu uuenduslikele koostisosadele, mis sisaldavad toimeaineid nagu kitsepiim, kakaovõi või metsik roos.

Ziaja kakaovõisari sisaldab näiteks emulsiooni näole ja kehale, kortsudevastast kreemi koensüüm Q10-ga või huulepalsamit. Tooted on rikkad antioksüdantide, mineraalsoolade ja rasvhapete poolest ning takistavad edukalt naha kuivamist. Teine populaarne sari on Ziaja kitsepiim. Proovige ensümaatilist koorimist, silikoonist mikrokoorijat või kehavõid. Ja teile meeldib kindlasti Ziaja kätekreem, mis hoolitseb täiuslikult teie käte pingestatud naha eest igal ajal, kui seda vajate.

Kuva kogu tekst peida tekst