Mine põhisisu juurde

Puudrised parfüümid

Puudrised parfüümid on asendamatud, õrnad ja väga naiselikud. Need oivalised lõhnad on muutunud väga trendikaks mitte ainult igapäevaseks kasutamiseks, vaid ka erilisemateks puhkudeks, nagu näiteks pulmapäevaks.

 

Pehmed ja puhtad puudrised lõhnad on lohutavad ja lõhnavad hoolitsuse järgi, kehastades elegantsi ja naiselikkust, olles parimaks kaaslaseks kõikjal, kuhu lähete. Need täiuslikult segatud parfüümid võivad olla jahutavad suvel ja hubased talvel ning nad püsivad teie nahal ja lemmikkampsunil kaua.

Parfüümipudelid peibutavad teid oma pehmete vormide ja õrnade värvidega - kuid just nendesse parfüümipudelitesse peidetud lood loovad nende lõhnade kandmisel täiusliku kogemuse.

Puudriste parfüümide lõhnaprofiil:

Olgu meil tegemist looduslike või sünteetiliste puudriste lõhnadega, saab neid noote liigitada kahte põhilisse rühma. Esimene rühm sarnaneb retro näopuudriga ja põhinoodid on vähem magusad, muskuselised ja peene tunnetusega justkui värskelt puuderdatud nahk. Puudriste nootide teine rühm sarnaneb beebipuudriga, millel on lihtsakoelisem lõhn kooskannikese, lavendliroosi ja vanilje varjunditega. Lõhn on värske, rahulik ja üsnagi nostalgiline. Mõlemal grupil on kauakestvad noodid ja need püsivad teie nahal terve päeva.

Puudrise lõhna valmistamine:

Pehmeid ja õrnu puudriseid parfüüme luuakse iirise, kannikese, muskuse, rooside, vanilje, vaigu või heliotroobi noote kasutades. See on täiuslik segu puhtast, muskuselisest ja naiselikust lõhnast, millel on puidu- ja lillenoodid. Puudriseid lõhnu tehakse ka sünteetiliselt ja need on oma pehmuse, värskuse ja veidikese retrohõngu tõttu parfüümimaailmas lihtsalt asendamatud.

Katke end nostalgiahõngulise puudrise parfüümiga ja avastage maailm koos vapustavate lõhnadega, mis teid igapäevases saginas „virgutavad“ või osutuvad ideaalseks parfüümiks teie pulmapäeval!

Kuva kogu tekst peida tekst