Mine põhisisu juurde

Aveda

Aveda

Kaubamärk Aveda tugineb sammastele, mis väljendavad tänaste tarbijate kõige olulisemaid vajadusi ja soove. Üks neist sammastest on Aveda naturaalse koostisega toodete tipptasemel kvaliteet ning nende toodetega seotud innovatsioon. Aveda juuksehooldustooted sisaldavad keskmiselt 90% looduslikke koostisosi. Ka sobivad kaubamärgi kõik tooted veganitele. Lisaks peavad tooted pakkuma tõelist heaolukogemust. 

Mitte ainult Aveda tugisammas, vaid ka missioon on hoolitseda planeedi ja kõigi nende eest, kes sellel elavad. Aveda oli esimene kosmeetikakaubamärk, mis hakkas valmistama kõiki oma tooteid ainult tuuleenergia abil. Ettevõte on juhtkohal ka taaskasutatavate pakendite alal. Jäätmete ja süsiniku jalajälje minimeerimine ning ressursside vastutustundlik kasutamine on viisid, kuidas Aveda hoolitseb mitte ainult ilu, vaid kogu maailma eest.

Populaarsemate toodete hulka kuuluvad Aveda šampoon ja palsam. Aveda juuksehooldustooted on lausa ikoonilised. Meigisõpru vaimustavad Aveda meigitooted, meestele on aga mõeldud sari Aveda Men. Igaüks, kellele on oluline kosmeetikatoodete puhas koostis ja keskkonna kaitsmine, leiab endale midagi.

Kuva kogu tekst peida tekst