Mine põhisisu juurde

Dr. Jart+

Dr. Jart+

Väga tõhus näohooldus, mis võlub teie näole naeratuse. Nii võib ühe lausega kirjeldada Korea kaubamärgi Dr. Jart+ kosmeetikat. Kaubamärgi nimi on tuletatud sõnaühendist „Doctor Joins Art“, st „arst hakkab kunstiga tegelema“. See ebatraditsiooniline sõnaühend on seotud näohooldusvaldkonna dermatoloogilisi avastusi kunstipärase kliendikommunikatsiooniga ühendava firma filosoofiaga.

Firma Dr.Jart+ lõid 2005. aastal Soulis dermatoloog Sung Jae Jung ja endine arhitekt Leeo (Chin Wook) Lee. See pakub näonaha ja keha eest hoolitsemiseks uuenduslikke tooteid, mis on mõeldud naha spetsiifiliste vajaduste jaoks.

Kaubamärgi Dr. Jart+ algus on seotud Korea ime, BB-kreemiga. Leed vaimustas väga see jumestuskreemi omadustega kreem, mis oli saadaval ainult dermatoloogiakliinikutes. Ta lõik koos dermatoloogidega oma BB-kreemi, millest sai Koreas hitt. Seda võisid osta kõik ning see pakkus näonahale vajalikku hoolitsust ja ühtlasi samasugust katvust nagu jumestuskreem.

Dr.Jart+ tooted sisaldavad palju patenteeritud koostisosi, mis on välja arendatud teaduslaborites ning tõendavad, et innovaatilisusele vaatamata on põhilised looduslikud elemendid – puhas vesi, valgus ja õhk – terve välimusega näonaha jaoks hädavajalikud. Toodete kõige tähtsamad koostisosad on keramiidid, mis toidavad kuiva näonahka, ning aasia vesinaba ekstrakt, mis pakub sobivaid lahendusi probleemsele näonahale.

Jätke kuiva näonahaga hüvasti ning proovige toitvat ja sügavalt niisutavat kreemi Dr.Jart+ Ceramidin™ Cream, mis lukustab niiskuse näonahka ning muudab selle elastseks ja pehmeks, või avastage niisutav geelkreem Vital Hydra Solution™ Biome Water Cream, mis värskendab meeldivalt ka kuivaks muutunud näonahka.

Kui teil on vaja minimeerida punetust ja ühtlustada näonaha tooni, proovige kultuslikku punetusevastast hooldusvahendit Dr.Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment. Kindlasti ärge unustage kultuslikku klassikat, niisutavat kõik-ühes-palsamit Dr.Jart+ Premium BB Beauty Balm, mis pakub näonahale vajalikku toitmist, niisutust, kaitset ja kerget katvust.

Kuva kogu tekst peida tekst