Mine põhisisu juurde

Fudge

o značce Fudge

Uskumatult hea välimusega soengu aitab teil saavutada Austraalia juuksekosmeetika kaubamärk Fudge. Need tooted on mõeldud neile, kes soovivad parimat hoolitsust juustele, ning tahavad ühtlasi soenguga endale tähelepanu tõmmata, väljendada oma seisukohta ja eirata sissejuurdunud ootusi. Fudge toetab loovust ja eneseväljendust juuste soengusse seadmise ja stiliseerimisega ning sobib kõigile, kes ei karda riskida.

Kaubamärk Fudge Professional sai alguse 1991. aastal, kui üks selle asutajatest astus oma kodulinnas Sydneys nätsu peale. Glena Deana ja teiste kaasasutajate peas tekkis mõte revolutsioonilisest kaubamärgist, mis on inspireeritud närimiskummist ja muudab juuste stiliseerimisvahendite turgu. Nii tõid nad välja modelleerimiskreemi Fudge Hair Shaper, mille reegleid muutev tekstuur oli vastuoluline ja ootamatu, ent samas täiesti geniaalne. See on jäänud tänaseni muutumatuks.

Avastage ka teie kultuslik juuksekosmeetika kaubamärk, mille juured on professionaalses juuksuritöös ning millega on teinud koostööd ka kõige tuntumad isiksused ja tähed moe-, muusika- ja kunstitööstuse vallast. Kaubamärgi menukite hulka kuuluvad kohe kindlasti violetne šampoon Fudge Clean Blonde ja šampoon Fudge Silver Shampoo, mis võimaldavad saavutada veatult blondi soengu. Sõltumata sellest, millist tüüpi on teie juuksed, leiate Fudge’i sortimendist kindlasti just teile sobiva šampooni ja palsami.

Kuva kogu tekst peida tekst