Mine põhisisu juurde

Kevadpüha kingitused ja soodusmüügid

Veelgi parem kingitus emale on ilutoodete kinkekomplekt. Meie valikus on usaldusväärsete ja kvaliteetsete tootemarkide kinkepakendisse pakitud eksklusiivsed nahahooldus-, kehahooldus- ja juuksehooldustoodete, aga ka meigitoodete komplektid. Kingi emale midagi sellist, mida ta endale ise ei ostaks, ja muuda emadepäev tema jaoks eriti eriliseks.

Või äkki meeldiksid sulle väikesed lihavõttepühade teemalised kingitused? Holika Holika seep Smooth Egg on munakujuline ja sisaldab munavalgeid naha pinguldamiseks. Proovida võib ka värviküllast EOS-i huulepalsamit, mis meenutab ilusaid värvilisi lihavõttemune.

Tahad leida uudset täiskasvanutele sobivat munapühade kingitust? Kuidas sobiks parfüüm, millel on kujutatud munapühade Playboy jänkuke? Kui aga otsid lastele sobivaid munadepüha kingitusi, tunnevad nad alati heameelt kosmeetika üle, millel on kujutatud naljakad tegelased.

Kevad on ideaalne aastaaeg uue parfüümi, jalgade jumestuspihusti või ilukosmeetika proovimiseks. Notino.ee on ette valmistanud suure lihavõttemüügi, kus leidub igaühele midagi. Naudi oivalist kevadpüha meie allahindlustega ja tee nii endale kui ka oma armsatele rõõmu.

Kuva kogu tekst peida tekst