Mine põhisisu juurde

Mario Badescu

Mario Badescu

Lihtne, õrnatoimeline ja tõhus – just selline on Euroopa juurtega Ameerika näohooldustoodete sari Mario Badescu. See pakub laia valikut tõhusaid tooteid, mida on rikastatud näonaha suhtes leebete, aga akne, kortsude ja teiste ebatäiuste vastu halastamatute taimsete ekstraktidega.

Kosmeetikakaubamärk Mario Badescu sai alguse 1967. aastal New Yorgis, kui selle looja hakkas Manhattanil oma kahetoalises korteris pidama Euroopa stiilis kosmeetilist hooldust pakkuvat salongi. Toona ei aimanud keegi, et on sündinud maailmakuulus kosmeetikasalong, mis pakub oma tooteid teistele veel 50 aastat hiljemgi. Nüüd on Mario Badescust saanud põlvkondade piire ületav kaubamärk, mille tooted hoolitsevad näonaha eest kogu elu jooksul – neid on alates tõhusatest aknevastastest lahendustest kuni spetsiaalselt vananevale nahale loodud toodeteni välja. Mario Badescu kosmeetika peamine visioon on pakkuda kõigile Euroopa kvaliteediga tõhusat hoolitsust, mida saab endale mugavalt kodus lubada.

Proovige lokaalse aknevastase hoolitsuse kultustoodet Mario Badescu Drying Lotion, mis mõjub naha pindmistele puudustele ja vabastab teie näonaha ühe ööga vinnidest, või siis tõhusalt T-tsooni puhastavat ja meiki eemaldavat Mario Badescu Silver Powderit. Mainimist väärib ka legendaarne lavendliõli, rahustavat aaloed ja mahedat kummelit sisaldavat Mario Badescu Facial Spray, mis muudab naha mõnusalt värskeks ja säravaks ning niisutab seda. Legendaarsete toodete hulka kuuluvad ka Mario Badescu Aloe Vera Toner ja Mario Badescu Vitamin C serum.

Kuva kogu tekst peida tekst