Mine põhisisu juurde

Nahahooldusrutiin meestele

Looge endale õige rituaal mehe näonaha eest hoolitsemiseks

See pole raketiteadus – tuleb vaid õppida selgeks põhilised reeglid ja leida meeste näonahale mõeldud tooted, mis sobivad just teie näonaha tüübi ja struktuuriga. Rajame koos kindla vundamendi hooldusrituaalile, mis on loodud spetsiaalselt teie vajadustele ning tagab terve ja särava naha.

1. samm - Puhastamine

Paljud mehed teevad vea juba selle juures, mis on kõige alus – õige puhastamine. Arvestage, et mehe näonahk eritab naise omast kaks korda rohkem rasu, mistõttu sellele ladestub mustus kergemini. Harjuge oma näonahka puhastama kaks korda päevas – hommikul ja õhtul. Nii väldite näonaha kuivust, sügelust ja aknet. On terve hulk tooteid, mis niisutavad ja värskendavad teie nägu ning eemaldavad sellelt liigse rasu. Tuleb lihtsalt veidi otsida, sest ühel meist on näonahk kuivem, teisel rasvasem, kolmandal tundlikum ja neljandal segatüüpi.

Aga ärge peljake, igale tootele on selgelt kirjutatud, kas see sobib just teile, ning lisaks sobib enamik tooteid kõigile nahatüüpidele. Proovige ka selliseid nutikaid vahendeid nagu FOREO kortsudevastase toimega näonaha puhastamise seade Luna™ 3 for Men. See tuleb toime ka mehe karedama näonahaga, masseerib seda, stimuleerib verevarustust ja valmistab näo ette nii hooldamiseks kui ka siledaks raseerimiseks.

2. samm - Näoseerum

Ilmselt ei saa meist keegi alati vältida kiiret tööpäeva, saastunud keskkonda või mõnd klaasikest lisaks, mis ei tule meie näonahale just kasuks.

Seetõttu on loodud näoseerumid, mis annavad näonahale tagasi elastsuse, ennetavad kortsude teket ja võtavad ära väsimuse ilmingud. Piisab paarist tilgast, mis on tulvil tõhusalt kõige sügavamatesse nahakihtidesse tungivatest toimeainetest, ning te võite manada näole särava ja energiast pakatava ilme.

3. samm - Niisutamine

Isegi tavaline vesi mõjub näonahale hästi, sest viib sellest välja mürkained, taastab nahka ja hoiab seda optimaalselt niiskena. Veekaotuse tõttu tekivad kortsud ja erinevad näonaha kahjustused. Jooge päevas 8–10 klaasi vett ning te ei jõua ära imestada, kui pehme ja särav on teie nägu.
 
Ning loomulikult on teie käsutuses terve plejaad niisutavaid, tugevdavaid, rahustavaid ja pinguldavaid tooteid. Nende hulgas väärivad erilist tähelepanu meestele mõeldud päeva- ja öökreemid. Piisab sellest, kui võtta kord päevas paar minutit aega nende pealekandmiseks, et nahk oleks palju aastaid terve ja särav.

4. samm - Vananemisvastane hooldus

Kuigi mehed muutuvad küpsedes nägusamaks, ei tee kella tagasi keerata püüdmine kahju. Kasutage kortsudevastaseid kreeme, noorendavaid seerumeid ja kompleksseid taaselustavaid vahendeid ning võite olla kindel, et teid peetakse kümme aastat nooremaks. Jällegi piisab sellest, kui võtta hommikuse või õhtuse pesemise käigus veidi aega ning kanda vahend puhastatud näonahale. Te olete endale selle eest tulevikus piiritult tänulik. 
 
Kui tahate enda eest veel paremini hoolitseda, siis kuuluvad meeste ilurituaali juurde ka näomaskid ja koorimisvahendid, mis eemaldavad nahalt surnud rakud ja tagavad igakülgse sügavpuhastuse.