Mine põhisisu juurde

Kuidas valida kõrgtehnoloogilisi erootilisi abivahendeid

Kas te armastate moodsat tehnoloogiat kõrgtehnoloogilisi elektroonilisi uudistooteid? Aga erootikamaailmas? Kas olete kunagi mõelnud endale hankida targa erootilise abivahendi?
Tootjad on näinud teie rahulduse nimel suurt vaeva ja nii võite turult leida nutivibraatoreid või vibreerivaid munasid, mida on võimalik telefoniga juhtida kasvõi maailma teisest otsast. Selliste leludega... ei tunne te ennast enam kunagi üksikuna.


 Mis mõttes on kõrgtehnoloogia teistsugune?

Kõrgtehnoloogilised erootilised abivahendid pakuvad lugematul hulgal uusi võimalusi. Nad avavad  soolo erootikas täiesti uued ja tundmatud mõõtmed ning vürtsitavad kahtlemata ka teie paariseksi.
Peamine erinevus ja eelis võrreldes tavaliste leludega on võimalus neid nutitelefoni või nutikellaga juhtida. Seda võite kasutada näiteks pikkadel tööreisidel, kus võite oma partneriga videokõne kaudu ühendust võtta ja lasta tal teid ka kauge vahemaa tagant õndsuse tipule tuua.

Kui te orienteerute hästi seksimänguasjade seas, annab kõrgtehnoloogiline erootika teile kindlasti uut mänguindu. Mobiilirakenduse abil võite nimelt jõuda uutele tasemetele, jälgida põletatud kalorite arvu või koostada endale vastav „treeninguplaan”.

Mida arvate vibratsioonirežiimist teie lemmikmuusika rütmis? Meie arvates on see päris äkiline.

 

 Tark muna

Kaugjuhtimisega vibreeriv muna on väike, aga väga võimas lelu uute võimaluste avastamiseks. See kuulub armastatuimate erootiliste abivahendite hulka ja kutsub sõna otseses mõttes eksperimenteerima ja mängima nii omaette olles kui ka paaris.
Vibreerivatel munadel on nii pehme silikoonist pind, mis suisa kutsub end silitama. Lihtsamaks ja meeldivamaks sisseviimiseks kasutage vee baasil valmistatud libestit, mis ei kahjusta silikooni. Muna kasutamine on lihtne ja väga intuitiivne. Lükake laiem osa tuppe ja siis vaid nautige meeldivat vibratsiooni.
Munadel on kuni 10 universaalset programmi ja nad võimaldavad luua lugematul hulgal teile sobivaid variante. Need võite salvestada ja seejärel korduvalt anduda oma armastatud vibratsioonidele.

Maksimaalset rahuldust pakub muusikarežiim, kus muna vibreerib teie lemmikmuusika rütmis. Olgu te Beethoveni, ladina-ameerika samba või karmima muusika austaja, me lubame teile, et muusika kuulamisest saab teie jaoks täiesti uudne elamus.
Kas te kuulute nende naiste hulka, kes armastavad saladusi? Muna võite julgelt kasutada ükskõik millal ja kus. Miks mitte näiteks baaris või pikal igaval koolitusel. Sisseviidud muna pole nimelt  kuidagi näha ega kuulda. Ainus, mis võib teid reeta, on õnnis naeratus.

Vihje! Kas arvate, et teil on vaja vaagnapõhja tugevdada? Vibreeriv muna on siinkohal teile heaks abimeheks!

 

Kaugjuhtimisega vibraatorid paaridele

Vibraatorid on viimasel ajal läbi teinud revolutsiooni ja meenutavad välimuselt kõikvõimalike kujude ja värvidega disainimänguasju. Lisaks kujundusele uuendavad tootjad ka nende tehnilisi külgi. Kas olete näiteks kuulnud nutivibraatorist paaridele?
See on välimuselt ja funktsioonide poolest vibreeriva muna sarnane. Te tunnete selle ära U-kuju järgi, mis stimuleerib ühekorraga kliitorit, G-punkti ja partneri peenist. Kuidas?! See on lihtne. Ühe otsa sisestate koos partneri peenisega, teine rahuldab ülaltpoolt teie kliitorit. Kuna pilt väljendab rohkemat, kui tuhat sõna, vaadake, kuidas selline paaridele mõeldud vibraator välja näeb ja... laske fantaasial lennata.
Ükskõik millise erootilise abivahendi valikul võtke arvesse ka nende veekindlust, sest mitte kõik mänguasjad pole mõeldud vannis või dušši all kasutamiseks.

 Üks rakendus, mitu abivahendit

Vältimatuks abivahendiks iga naise öölaual peaks olema kliitori stimulaator. See väike ja väga tagasihoidlik mänguasi kombineerib unustamatuid survelaineid  vibratsioonidega. Lelu viib teid vaid mõne minutiga sihile ja on vabalt saada ka reisiversioonis, mis mahub ära igasse käekotti.
Mida aga osta teie partnerile? Proovige näiteks ära vibreeriv peeniserõngas, mis ahendab (kergelt) verevoolu läbi peenise ja võimaldab nii pikemaaegsemat ja tugevamat erektsiooni. Tavaliselt pakub see mitut vibratsioonide intensiivsustaset, mida saab reguleerida otse mõlema partneri rahuldamiseks mõeldud rõngal.